Archive for the ‘Nowości’ Category

PostHeaderIcon Dzień Babci i Dziadka

W Polsce Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia, w tym samym dniu świętują babcie w Bułgarii i Brazylii. Później powstała również tradycja obchodzenia Dnia Dziadka. W Polsce ten dzień obchodzony jest następnego dnia, czyli 22 stycznia.

Składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

Przyjmijcie Państwo życzenia szczęścia, zdrowia, wszelkiej pomyślności i pociechy z wnuków. 

PostHeaderIcon Ostatnie osiągnięcia naszego przedszkola

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon „Przegląd literacki w przedszkolu”- w lokalnej prasie.

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Mikołajki w hali widowiskowo-sportowej

5.12.2018r. dzieci 6-cio i 5-cio letnie wzięły udział imprezie mikołajkowej w  hali widowiskowo-sportowej  W wydarzeniu wzięli również udział koszykarze AZS Koszalin czy szczypiornistki Energi AZS Koszalin. Nie zabrakło oczywiście św. Mikołaja. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki.

PostHeaderIcon Witamy po wakacjach

Witamy po wakacjach i cieszymy się, że znowu będziemy mogli wspólnie kształtować naszą dalszą przedszkolną rzeczywistość. Życzymy  wspaniałych i radosnych chwil w rozpoczynającym się roku przedszkolnym.

PostHeaderIcon Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Szanowni rodzice! W bieżącym roku po raz kolejny   prowadzimy elektroniczny nabór nowych  dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Za pośrednictwem internetowego serwisu naboru pod adresem http://nabory.eduportal.koszalin.pl   wypełniają Państwo wniosek o przyjęcie do przedszkola, a następnie wygenerowany z systemu naboru, wydrukowany i podpisany przez rodziców/ opiekunów prawnych dostarczają do przedszkola wskazanego na pierwszym miejscu listy preferencji od 3 kwietnia 2018r do 20 kwietnia 2018r do godz.15,00.

HARMONOGRAM NABORU

Zarządzenie w sprawie harmonogramu rekrutacji do przedszkoli 2018

Zgodnie z harmonogramem naboru  w terminie   od  11 maja  2018 r.  od godz. 15,00 do 16 maja 2018r do godz.15,00  potwierdzać będziecie wolę przyjęcia do przedszkola dziecka zakwalifikowanego do placówki w wyniku rekrutacji.

Niedokonanie potwierdzenia w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Potwierdzenie woli

Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola

Kryteria naboru

UCHWAŁA w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli

 

 

PostHeaderIcon Rok Ireny Sendlerowej

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2018 Rokiem Ireny Sendlerowej. Parlamentarzyści przychylili się do wniosku Rzecznika Praw Dziecka uznając, że niezwykła heroiczność i dokonania tej wspaniałej Polki na rzecz obrony praw dziecka zasługują na szczególne uhonorowanie. http://brpd.gov.pl/sites/default/files/2018_01_03_wyst_samorzady.pdf